UK Dane kontaktowe działu sprzedaży: +44 (0) 1226 320939 - Dział sprzedaży Polska: +48 52 320 00 49 Login   Eng   Fra   Ger   Ita   Pol   Por   Rus   Spa   Tur   Gre

Strona główna

Melett Polska z siedzibą w Bydgoszczy działać będzie jako nowe centrum dystrybucji dla klientów z całej Polski, a co za tym idzie pozwoli firmie Melett na bliższą współpracę z klientami na polskim rynku.

Firma Melett jest znanym na świecie dostawcą zestawów naprawczych, wyważonych  CHRA (zespołów środkowych) oraz indywidualnych  komponentów dla profesjonalistów w przemyśle regeneracji turbosprężarek. Nasz wszechstronny wachlarz produktów umożliwia naprawę i regenerację turbosprężarek produkowanych przez takie firmy jak: Garrett, Holset (Cummins Turbo Technologies), Borg Warner (Schwitzer & 3K), MHI (Mitsubishi), Komatsu, Toyota, IHI & Hitachi. Melett jest również podwójnym laureatem prestiżowej brytyjskiej nagrody dla przedsiębiorstw “Queen’s Award for Enterprise 2006 and 2009”. Dostarczamy obecnie części zamienne do firm regenerujących w ponad 100 krajach począwszy od małych warsztatów aż po dystrybutorów. Melett to także zatwierdzony dostawca dla kilku producentów samochodów do ich własnego rynku wtórnego.

Oprócz części zamiennych, Melett oferuje także bezkonkurencyjny serwis technicznej, skatalogowanej bazy danych. Usługa wyszukiwania umożliwia naszym klientom dostęp do ponad 25,000 szczegółowo zbudowanych arkuszy i danych serwisowych który sprawia, że wyszukiwanie części jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Rezultatem działań naszych wykwalifikowanych inżynierów jest niezmiennie poszerzająca się gama produktów, która zawiera obecnie ponad 2,450 pozycji i pokrywa modele turbosprężarek począwszy od Borg Warner KP/BV i Garrett VNT (modele osobowe) aż po Komatsu KTR. Firma oferuje nie tylko zestawy naprawcze, lecz także wałki z kołami turbin, koła kompresji, obudowy, talerzyki, osłony termiczne, korpusy turbin oraz duży wybór ponadwymiarowych łożysk i pierścieni.

Nasz brytyjski zakład produkcyjny wytwarza szeroki wachlarz zamiennych zespołów środkowych, który obejmuje ponad 900 modeli turbosprężarek w tym do turbin takich jak Garrett GT/VNT, Borg Warner K03/4 i KP/BV, MHI TD02/3 TF035/TD04 i Toyota CT26.

Proszę pamietać: Wszystkie autentyczne części firmy Melett pakowane i wysyłane są z naszego zakładu prokukcyjnego w Wielkiej Brytanii. Tam równeż wytwarzane są wszystkie zespoły środkowe.

Zarejestruj się

Jako dostawca mają Państwo prawo do pełnego dostępu do naszej bazy danych, informacji dotyczących nowych produktów oraz katalogu on-line. Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt na adres mailowy login@melett.com

Jeśli są Państwo naszymi klientami, otrzymali już Państwo drogą mailową login oraz hasło do naszej strony interentowej. Jeśli nasz e-mail nie dotarł do Państwa prosimy o kontakt na adres login@melett.com w celu uzyskania informacji w jaki sposób otrzymać szczegóły logowania.